jump to navigation

küçük sırlar 25. bölüm জানুৱাৰী 17, 2011

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Su’yun Çetin’e ayrılmak istediğini söylememesi Demir’i çileden çıkartır. Çareyi Ayşegül’e yakınlaşmakta bulan Demir, amacına ulaştı ve Ayşegül ile Demir’i birlikte gören Su, sinirden deliye döner. Demir’e Ayşegül’ün onu kullandığını söylemeye çalışsa da Demir onu dinlemez. Ayşegül Su’ dan intikam almak ve Çetin’i elde etmek için bu oyuna devam edecektir.

Demir’in Su’yu kıskandırmak , Ayşegül’ün ise Çetin’i elde etmek için başlattıkları oyun sadece oyun olarak mı kalacak yoksa hiç umulmadık bir şekilde gerçeğe mi dönüşecek?Su, Ayşegül ve Demir’i yan yana görünce sinirden deliye döner. Demir’e Ayşegül’ün onu kullandığını anlatmaya çalışır fakat Demir’in onu dinlemez. Ayşegül’ün yanında Su’ yu tersler.

Su perişan olur. Demir artık Su’ya karşı doğru damarı bulmuştur.

Çetin Su’nun tavırlarındaki değişikliğin farkındadır. Su sonunda Çetin’e ayrılmak istediğini söyler. Çetin bunu kendine yediremez ve iyice dağıtır.

Ömer de bütün olanlardan sonra Çetin’i otelden kovar ve bar işletmesini Demir’e verir.Çetin’in gözünü hırs bürümüştür.

Ayşegül hayatından çok memnundur, sonunda Demir’le bir olup hem Su’dan intikamını alacağını hem de Çetin’i elde edebileceğini düşünmektedir.

Ali hayatıyla ilgili en önemli sırrını Ceyla’yla paylaşmış, bu da onların arasında güçlü bir bağ oluşturmuştur. Fakat Ceyla’nın hisleri farklıdır ve bu Arzu’nun gözünden kaçmaz. Ali’nin hareketlerindeki tuhaflığı Ceyla’ya bağlayan Arzu, Ali’nin attığı her adımı takip edecektir.

Su barın Çetin’den Demir’e devredildiğini öğrenince Çetin’e karşı büyük bir merhamet duyarak ona tekrar yaklaşmaya çalışır. Fakat onu bir sürpriz beklemektedir, karşısındaki Çetin eski Çetin değildir.

RSS Site : küçük sırlar 25. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: