jump to navigation

yer gök aşk 21. bölüm জানুৱাৰী 10, 2011

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Toprak ablasının hayatını kurtarır. Aşkını Toprak’a ispatlayabilmek için ölümü bile göze alan Havva istediğini elde eder. Küçük kardeşi onun için susacaktır. Bütün bunlar olurken Hamiyet, oğlu Yusuf’la birlikte müstakbel gelinini beklemeye devam eder. Havva geç de olsa yemeğe katılır ve hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Toprak olan biten her şeyi Sultan’a anlatır. Sultan, Havva’nın asıl amacının onu ikna etmek olduğunu, ölmek gibi bir niyeti olmadığını Toprak’a anlatmaya çalışır. Ama Toprak teyzesini dinlemeyecektir.

Remzi büyük kızının Hancıoğlu olmasını heyecanla beklerken, Şeref son ana kadar kızının Hancıoğulları ve Hamiyet konusunda uyarmaya çalışır. Babası Havva’yı Sultan’la barışması konusunda ikna eder. Havva, teyzesinin Hamiyet’le iş birliği yaptığından habersiz teyzesiyle barışır ve ona yeniden iş birliği teklifinde bulunur. Böylece Sultan düğüne kadar konaktaki gözü kulağı olacaktır.

Konakta ve Havva’nın evinde büyük bir telaş vardır. Hancıoğulları,Yusuf’a kız isteyecektir. Heyecanla isteme merasimi hazırlıkları yapılırken gecenin sürprizi çalan kapının arkasında gizlidir.

RSS Site : yer gök aşk 21. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: