jump to navigation

küçük sırlar 24. bölüm জানুৱাৰী 10, 2011

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Su sonunda Demir’e olan aşkını itiraf eder. Ama Demir’in onunla görüşmek için bir şartı vardır; Su Demir’i istiyorsa önce Çetin’den ayrılmak zorundadır.Çetin Su’yu otelde hazırlatmış olduğu odaya çıkarır. Artık romantik bir gece geçirmenin zamanı gelmiştir. Bu gece sonsuza kadar ikisini birbirlerine bağlayacaktır. Su ne diyeceğini bilemez. Çetin’le birlikte olduğu taktirde, Demir’le bir daha asla bir araya gelemeyeceğinin farkındadır.

Ayşegül Çetin’in ne yapmaya çalıştığını anlar. Çetini odadan çıkarmak için hızlıca bir plan yapar. Bu planın sonunun tüm ailesi için nasıl bir felaketle sonuçlanacağının farkında değildir.Çetin’in sebep olduğu facia, Memo’nun üzerine kalır. Çetin vicdan azabı çeker. Fakat suçu itiraf edemez. Ömer’den korkmaktadır. Bu durumun sonucunda Memo’nun yurt dışına gönderilmesine karar verilir. Bu facianın tek iyi yanı Su’yun tekrar gelmesidir.

Arzu Biricik’in tüm telkinlerine rağmen Ali’yle yeniden yakınlaşır. Ceyla Arzu’dan özür dilemeye çalışır ama Arzu ona soğuk davranır. Ali ve Ceyla’nın yakınlığından hoşlanmaz. Bu arada Ali ailesinin bunca zamandır kendinden sakladığı gerçeği öğrenir. Bu haberin şokuyla kendisini attığı gece kulübünde yine Ceyla’yı bulur.Çetin’in iyice gözden düşmesinin ardından Ömer, otel tanıtımı için Demir’i görevlendirir. Bu görev için bir de partneri vardır; Ayşegül. Su umutsuzca Demir’e ulaşmaya çalışırken Demir’in Ayşegül’le yakınlaştığını fark eder. Artık roller değişecektir. Bundan sonra Demir kaçacak, Su kovalayacaktır.

RSS Site : küçük sırlar 24. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: