jump to navigation

Hürrem Sultan, Meltem ve Haluk’un boşanmasına neden oldu জানুৱাৰী 8, 2011

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Muhteşem Yüzyıl ve Şüphe‘yle aynı anda ekrana gelen Çocuklar Duymasın‘da reytingi yükseltmek için Haluk ve Meltem de boşanma kararı aldı

Beş yıl boyunca çarşamba akşamlarının tek galibiydi Yaprak Dökümü. Geçtiğimiz hafta ekranlara veda ederken de yerini kimin dolduracağı merak konusuydu.

HT Magazin’in haberine göre; Tam bir hafta sonra Kanal D Şüphe?yi, Show TV ?Muhteşem Yüzyıl?ı yayına verdi. Merak edilen reyting sorusu dün öğlen saatlerinde cevabını buldu. ?Yaprak Dökümü?nün boşluğunu iki dizi de dolduramadı. Rakiplerinin karşısında reytingini yükseltmek için Haluk’la Meltem’in boşanma kararı aldığı ‘Çocuklar Duymasın’ tüm kişilerde 11.15 izlenme oranı, 24.84 izlenme payıyla birinci oldu ve amacına ulaştı.

Onu ‘Muhteşem Yüzyıl’ 10.87 izlenme oranı, 24.45 izlenme payıyla takip etti. ‘Şüphe’ ilk ona bile girmedi. AB izleyici grubunda ise ‘Muhteşem Yüzyıl’, 14.96 izlenme oranı, 38.29 izlenme payıyla ilk sıraya oturdu. Şüphe dokuzuncu olurken tekrarı ilk beşe girerek şaşkınlık yarattı. Görünen o ki, ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Şüphe’yi geçecek.

Ancak iki yeni dizi de ‘Yaprak Dökümü’ kadar ilgi yaratmayacak. Bu da, seyircinin vazgeçemediği eski dostu ‘Çocuklar Duymasın’a yarayacak. Ekranlar çarşamba akşamları ‘Çocuklar Duymasın’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ arasında yaşanacak bir rekabete sahne olacak.

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: