jump to navigation

kızım nerede 3. bölüm জানুৱাৰী 7, 2011

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Başlangıçta son derece mutlu ve birbirine bağlı görünen büyük aile; Zeynep’in ortadan kaybolması ile iyiden iyiye karışmaya başlar. Rüzgar, Zeynep ile ilgili bir şeyler saklamaktadır ve dayısı Zafer Demiray bunu öğrenmekte kararlıdır. Suna, öğrendikleri karşısında çileden çıkar ve o da yeğenlerinin üzerine gitmeye başlar. Komiser Kağan, yer altı dünyasında Zeynep ile ilgili yeni bilgiler peşinde koştururken bir yandan da geçmişine dair gördüğü rüyalar yavaş yavaş hayatını zorlaştırmaya başlayacaktır.

Kocası Zafer’e duyduğu güveni her geçen gün daha da yitiren Suna, gördüğü rüyaların da etkisinde kalarak; yüreğinin sesini dinlemeye karar verir ve kızını kendi yöntemleriyle aramaya başlar. Suna, bu arada Zeynep kaybolmadan öncesine dair ikisinin arasında geçmiş bazı konuşmaları düşünür ve Zeynep’in kendisine bir şeyler söylemeye çalıştığını ve kendisinin onu ihmal ederek dinlemediğini hatırlar.

Bu durum çok kötü hissetmesine ve kendisini suçlamasına neden olacaktır. Zeynep’in okuldan yakın arkadaşı olan Melisa’nın da Zeynep’e dair sakladığı bazı şeyler vardır. Fakat bunu ne Suna’ya ne de polis’e anlatmaya niyeti yoktur.

RSS Site : kızım nerede 3. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: