jump to navigation

unutulmaz 65. bölüm জানুৱাৰী 4, 2011

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Ece’den annesinin ölmediğini ve onu terk ettiğini öğrenen Yağmur, bunun şokunu yaşarken, annesinin Eda olduğu gerçeğiyle de karşı karşıya kalır. Eda ve Harun büyük bir heyecan içinde Yağmur’un tepkisini beklemektedir. İsyan ve öfke rüzgarları küçük kızı sarmıştır. Dineceğe de pek benzememektedir.

Batu, gerçek kimliğini öğrenmiş olan Aras’ın ne yapacağını merak ederken, Aras’tan gelen bir telefon onu endişelendirir. Aras’ın hayatı artık pamuk ipliğine bağlıdır.

Yağmur’un tepkileri karşısında çaresizlikten kıvranan Eda, Ece’nin karşısına çıkmasıyla bir kere daha altüst olur. Ama onu asıl yaralayan Harun’un Ece’ye olan davranışıdır. Eda’ya bu zor anlarında annesi Türkan destek vermektedir. Harun’la büyük bir tartışmaya giren Cemil, Eda’nın beklenmeyen tepkisiyle bir kere daha yıkılır. Artık Cemil için geri dönüş yoktur. Ece için tek bir yol kalmıştır. Eda ile Harun’u ayırmak..Bunun için Batu’dan yardım ister ama alacağı yanıt oldukça şaşırtıcı olacaktır. Ama Ece’nin başka bir planı daha vardır..Aras’ın da dahil olacağı bir plan. Batu’nun ise aklında Melda vardır ve gece Melda için tam bir kabusa dönüşecektir. Eda ve Harun, Yağmur’un üzerine titrerken, küçük kız hala tepkilidir. Ve bu tepkiler Eda’nın canını giderek daha çok yakmaktadır. Bu arada Ece’nin planı yavaş yavaş işlerken, Burak’ta Harun için hain bir tuzağın peşindedir.

RSS Site : unutulmaz 65. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: