jump to navigation

geniş aile 70. bölüm (yılbaşı özel) ডিচেম্বৰ 31, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

CEVAHİR, ONU SEVDİĞİNİ SÖYLEYEN ZEYNEP’E SONUNDA AÇILACAK MI?BOYACIKÖY SPOR U KUTRAMAK İÇİN MAHALLEDE YENİ YIL PARTİSİ DÜZENLENİYOR: PARTİYE İKİ SÜRPRİZ İSİM KATILIYOR.

Cevahir, Zeynep’e açılmadığı için çok rahatsızdır. Ancak duygularını korkmadan ifade eden genç kız da ondan bir açıklama beklemektedir. Cevahir bu konuşmayı bir türlü yapamaz ve Zeynep’den kaçar. O kaçtıkça Zeynep iyice sinir olur. İkilinin arasındaki gerginlik eve de yansır. Bu arada Boyacıköy Spor batmak üzeredir. Kuddusi ve Ekber semt takımını kurtarmak için harekete geçerler. Kahvede yeni yıl partisi organize ederler. Çekiliş düzenlerler satılan biletler ile de takıma gelir sağlamaya çalışırlar. Ezeli rakip Koyu Bilal ve Cevahir yine bilet satma konusunda yarışa girerler.

Ancak Koyu Bilal partiye tesadüfen öyle bir isim getirir ki kutlamalar şölene dönüşür. Okulda ise yılbaşı çekilişinde Pırıl’ın Şoray’ı çektiğini zanneden Zekai karşı atağa geçer. Kurduğu plan fena geri teper ve büyük bir skandala imza atar. Köşe bucak kaçan Cevahir, yeni yıl partisinde Zeynep’e fena yakalanır. Cevahir duygularını tam açmaya karar verdiğinde ise ikili hiç ummadıkları bir sürprizle karşı karşıya kalır.

RSS Site : geniş aile 70. bölüm (yılbaşı özel)

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: