jump to navigation

unutulmaz 64. bölüm ডিচেম্বৰ 28, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Aras’ı karşısında gören Eda büyük bir şaşkınlık yaşarken, aynı anda Harun da öfkeden çıldırmaktadır. Aras’ın evine gelip, Eda ile görüşmesine duyduğu büyük öfke ile eve gelen Harun’u bekleyen başka bir sürpriz daha vardır. Ece’nin söyledikleri yüzünden büyük bir kuşkuya düşen Eda’nın kızgınlığı… İki aşığın tartışması büyüdükçe Eda’nın hayal kırıklığı ve öfkesi de artacaktır.

Türkan’ın gece vakti sokağa attığı Ferda çaresizlik içinde ne yapacağını düşünürken karşısına beklemediği biri çıkacaktır. Bu olay Güler ailesinde yeni bir fırtınanın habercisi olacaktır. Bu fırtınanın ortasındaki Türkan için ise zor günler daha yeni başlamaktadır.

Aras, Eda’ya olan aşkının acısını içinde yaşarken, Harun ve Eda’nın arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Acaba Harun ile Ece arasında bir şey yaşanmış mıdır? Bu soru Eda’nın beynini kemirip durmaktadır. Yağmur’un soğuk ve hırçın tepkileri Eda’nın karamsarlığını daha da artırmaktadır.

Nisa’ya karşı son derece anlayışlı ve yakın olan Batu’nun bu ilgisinin ardında ne vardır? Karısını gerçekten sevdiğini mi anlamıştır yoksa sonu gelmez tuzaklarından birini daha mı hazırlamaktadır? Bu arada Melda ummadığı bir şekilde kendini Harun’un yanında bulacaktır.

Harun ve Eda için en zor an gelmiştir. Yağmur’a gerçeği açıklamak. Bunun farkında olan Ece, Yağmur’u ve Harun’u kaybetmemek için her şeyi yapacak durumdadır. Ve yapacaktır da.

RSS Site : unutulmaz 64. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: