jump to navigation

küçük sırlar 23. bölüm ডিচেম্বৰ 26, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Su ve Demir, Emre ve Şebnem’in nikahının kıyılmasından habersiz, ayrı ayrı parti salonuna giderler. Demir bildiklerni söylediği takdirde annesi için daha iyi mi yoksa daha kötü mü olacağına karar vermeye çalışır.

Ali ve Ceyla’nın kurdukları oyununun bedeli ikisine de pahalıya patlar. Arzu’nun bebeğine bir şey olursa ikisi de çok büyük vicdan azabı çekecektir. Arzu’nun tek derdi bebeğe zarar gelmemesidir.

Biricik olanlar yüzünden Ali’yi suçlar ve Arzu’yu onunla bir araya getirmemek için elinden geleni yapar. Ali ise Arzu ile görüşmekte ısrarcıdır. Arzu’ya giden yolu ona Ceyla açar.

Çetin Su’yu kendisine bağlamak için bir şey yapmak zorunda olduğunu hissetmektedir. Su’yu bir aile yemeğine çağırır ve Ömer Su’yu çok sever. Çetin bu buluşmanın Demir ve Su’yu kendi elleriyle bir araya getireceğinden habersizdir.

Çetin yılbaşı organizasyonunu yüzüne gözüne bulaştırır. Oteli sıkıntıya sokacak bir yanlışlık yapar. Ömer bu durumda yeni gözdesi Demir’i devreye sokar. Çetin bu durum karşısındakş kızgınlığını üzerinden atamamışken Ömer Su’nun Demir’e yardım etmesini istediğini söyler.

Yılbaşı günü otelin balo salonunda herkes bir aradadır. Gecenin sonu için Çetin’in Su’ya bir sürprizi vardır. Ama asıl sürprizi Su ve Demir yaşar.

RSS Site : küçük sırlar 23. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: