jump to navigation

unutulmaz 63. bölüm ডিচেম্বৰ 22, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Harun ve Eda, onları bekleyen acı, ıstırap ve korku dolu geceden habersiz hayatlarının en mutlu anını yaşamaktadırlar. Öte yandan Batu intikamını almaya başlamıştır ve durmaya da hiç niyeti yoktur. Gecenin mutlu yüzü kasırgaya dönüşürken, Harun ve Eda sonu gelmez bir kabusun içine yuvarlanırlar. Özellikle de Harun…

Batu’nun Ece’ye yaptığı beklenmeyen teklif, iki kardeşin yollarını ayrılma noktasına getirecektir. Son yaşananlardan oldukça bunalan Melda, kendine yeni bir yol çizmeye hazırlanırken, annesinin ona anlatacakları bu isteğine son verecektir. Bu arada Ferda’nın vereceği bir karar, Güler ailesinde büyük kavgaların yaşanmasına sebep olacaktır. Arslanlı ailesi için artık yeni bir dönem başlamıştır. Acı ve hüzün dolu bir dönem. Yağmur da bu büyük hüzünden payına düşeni alacaktır. Annesini öldü zanneden küçük kız, sevdiklerini kaybetmenin acısını bir kez daha yaşayacaktır.

Harun için artık tek bir amaç vardır. Ne pahasına olursa olsun Kenan’ı bulmak ve yaptıklarını ona ödetmek. Kenan’ı arayan başka biri daha vardır. Ama onun amacı Harun’dan çok farklıdır!

Harun’u ve Yağmur’u kaybetmek istemeyen Ece için artık kılıçları çekme zamanı gelmiştir. İki kadın arasındaki savaşta, Eda’nın alacağı derin yara uzun müddet kalbini kanatacaktır. Aras da Harun’a karşı harekete geçer. Hem de Harun’un hiç beklemediği bir şekilde.

RSS Site : unutulmaz 63. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: