jump to navigation

kızım nerede 1. bölüm ডিচেম্বৰ 17, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Kaçan ya da kaçırılan çocuk sayısındaki artış, annebabaların korkulu rüyası olurken; dünya genelinde ‘kanayan bir yara’ olan bu sorun, dizi yapımcılarını da harekete geçirdi. Önümüzdeki günlerde atv’de başlayacak olan kızım nerede dizisi, ‘kaçırılan çocuklar’ konusunda ailelere, “Biz nerede hata yapıyoruz?” dedirtecek.

USLU BAŞROLDE

Kayıp bir kızın ardından, ailenin yaşadıklarını anlatacak olan dizinin başrollerinde; Ece Uslu, Burak Hakkı, Hüseyin Avni Danyal, Tolga Savacı ve Yonca Cevher yer alıyor. Medyavizyon’un yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini ise Ersoy Güler yapıyor. Aileleri ekran başına kilitleyecek dizide olaylar şöyle gelişecek: Varlıklı bir aile olan Demiraylar’ın kızı Zeynep, babasının doğum gününde kaybolur. Olayı araştıran polis dedektifi, genç kızın izini sürerken ailenin kimse tarafından bilinmesini istemediği sırları ortaya çıkar. Ailenin karmaşık ilişkileri ve entrikalar açığa çıktıkça hemen herkes şüphelidir.

Ece Uslu’nun anne olarak karşımıza çıkacağı dizide; Burak Hakkı ise idealist bir emniyet mensubunu canlandıracak. Hüseyin Avni Danyal’ın ‘Zeynep’in babası’ olarak ekrana geleceği ‘Kızım Nerede?’de; Tolga Savacı ise iki çocuk babası olan ‘enişte’yi oynayacak.

Ülkenin tanınmış iş adamlarından Zafer Demiray, eşi Suna, üç kızı Zeynep, Cansu ve Eylül, kız kardeşleri İpek, Mine ve onların eş ve çocuklarıyla birlikte büyük, mutlu bir aileye sahiptir. Kurdukları ve büyüttükleri aile şirketi büyük başarılara imza atmıştır. Tüm bunların üzerine ailenin bir araya geldiği doğumgünü partisinde kutlanan bir diğer başarı da Zafer Demiray’ın yılın iş adamı seçilmiş olmasıdır. Zafer Demiray bu mutlu tabloda hayal edebileceği her şeye sahiptir.

Kutlamanın devamında Zeynep ve 3 kuzeni gece partiye gitmek için izin isterler ve zorlanmadan izni koparırlar. 4 genci partiye Zafer Demiray bırakır. Gece saat 3:00’te Zeynep’in annesi Suna ile halası İpek gençleri almaya gelirler. Eğlencenin sonuna yaklaşıldığı her halinden belli olan mekanda Suna ve İpek tek tek tüm kuzenleri bulurlar. Fakat Zeynep ortada yoktur! Kuzenlere sorarlar. Kimse Zeynep’i görmemiştir. Cep telefonu da kapalıdır.

Birlikte gitmiş olabileceği yakın arkadaşlarını ararlar ama Zeynep hiçbir yerde yoktur! Tüm aile için korku dolu bekleyiş başlar. Mutlu aile tablosu bir anda kabusa dönmüştür. Zeynep nerededir?

RSS Site : kızım nerede 1. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: