jump to navigation

küçük sırlar 21. bölüm ডিচেম্বৰ 13, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Su Çetin’e verdiği sözü, ilişkilerinin ilk gününde bozar. Çetin’den habersiz işlere kalkışır. Şebnem’le Emre’nin evlenmesini istemeyen Su, Demir’le kafa kafaya verip bu evliliği engellemek için ortak bir adım atarlar.

Arzu Ali’nin her hareketine müdahele ederken, Ali bu durumdan iyice boğulmaya başlamıştır. Hamileliği yüzünden iyice hassaslaşan Arzu, Ali’yi kendinden iyice uzaklaştırdığının farkında değildir. Ali, çok bunalıp dışarı çıktığı an Ceyla’yla karşılaşır. Ceyla’nın Ali’ye bir teklifi vardır, eğer Ali kabul ederse, Arzu’ya bir ders vermiş olacaklardır.

Demir Şebnem ve Emre’nin evliliğini engellemek için her şeyi yapmaya hazır. Emre’nin, hastaneye kaldırıldığı gece yalnız olmadığını ve ilaç aldığını öğrenir. Bunu kanıtlamak için hastane raporuna ulaşmalıdır. Su’dan yardım ister.

Çetin Ayşegül’ün aklına girmesiyle Su’dan iyice şüphelenmektedir. Onu aldatıp aldatmadığını öğrenmek için her hareketini izlemeye alır. Su’nun izlenildiğinden haberi yoktur. Demir’le buluşmaya başlar ama Çetin ve Ayşegül de onların peşindedir.

Çetin ve Ayşegül’ün, Demir ve Su’nun peşine takılmasıyla kovalamaca başlar. Bu sefer Ayşegül’ün amacına ulaşmasına ramak kalmıştır. Çetin ise bu olan bitenin hesabını Su’ya soracaktır.

RSS Site : küçük sırlar 21. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: