jump to navigation

doktorlar 1. bölüm ডিচেম্বৰ 3, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Türkiye’nin en iyi hastanesinde Opr.Dr.Haldun Göksun yönetiminde, yeni hayatlar kurtarmak yeni aşklar yaşamak için yeni bir dönem başlıyor!

Beyin Cerrahı Opr. Dr. Levent Atahanlı ve Asistan Dr. Ela Altındağ.. Bu destansı aşkta bizleri neler bekliyor. İlişkilerindeki sorunları aşabileceklermi?

Şef Asistan Dr. Zenan Parlar… Suat ile Zenan’ın evliliğini bitiren şey nedir? Zenan, çocuk sahibi bekar bir anne olarak, doktorluk kariyerine devam edebilecek mi? Acil Tıp Uzmanı Opr. Dr. Kaan Uygun ile Asistan Dr. Direnç Kurt. Travmatik bir geçmişe sahip Kaan ile tam hırçın Direnç’i bir araya getiren olay nedir? Direnç ile Kaan, birbirlerinin yaralarını daha fazla kanatmadan nasıl saracaklar?

Asistan Dr. Gülümsün Kaya ile Asistan Dr. Ozan Ertürk… Lise yıllarından arkadaş olan Ozan ile Gülümsün’ün yolları, bu kez çalıştıkları hastanede kesişir. Geçmişten gelen bu masum ancak yaşanmamış aşk nereye gidecek?

Çocuk Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Murat Demir ve Ortopedi Cerrahı Opr. Dr. Tuba Aygün ve Asistan Dr. Arzu Altındağ… Murat ile Tuba beraberliğini Arzu’nun gelişi nasıl etkileyecek?

Asistan Dr. Hasan Turay. Hasan boşanıp hastaneye geri döner ama arkadaşlarıyla aralarındaki açığı kapatmaya çalışırken gönlünü, yeni asistan Arzu’ya kaptıracaktır. Şimdi Arzu, kimi seçecektir? Murat Demir’i mi yoksa Hasan Turay’ı mı?

RSS Site : doktorlar 1. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: