jump to navigation

arka sokaklar 179. bölüm নৱেম্বৰ 22, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Kredi kartları borçları biriken ve acil paraya ihtiyacı olan Nazike, köydeki arsasını satmaya çalışmaktadır. Hüsnü’den borç istemeye karar verir. Bütün aile de Nazike ile dalga geçmeye başlar. Hüsnü’den de umduğunu bulamayınca gazete ilanlarında kendisine iş aramaya başlar. 90 yaşındaki Hilmi Amca’ya bakıcı aranmaktadır. Nazike başına geleceklerden habersiz işi kabul eder. Güle oynaya çalışmaya başlar. Ancak Nazike’nin bu işi, nezarette sonlanır.

Furkan ve Yusuf, kafaları güzel arabayla turlarken, ışıklarda sokak çocukları arabalarının camını silmek isterler. Yusuf, Samet ile tartışır. Kafası da güzel olduğu için silahı çıkarır ve Samet’i vurur, sonra da kaçarlar. Ne yaptıklarını anladıklarında ise kendilerini kurtarmaları için dayıları Refik’e sığınırlar. Çocukları çalıştıran İsmet, İsmail ve ablasına polise hiçbir şey anlatmamalarını, olayı kendi çözeceğini söyler.

İsmet, Yusuf’ların, Rıza Baba ve ekip de bu olayı aydınlatmanın peşine düşerler… Operasyon sırasında, Sinan ile arasındaki gerginlik yüzünden Elif bir an dikkatsiz davranır ve vurulacağı sırada Sinan onu kurtarır. Bu olayın sonrasında da emniyetin ortasında kavga etmeye başlarlar ve Rıza Baba’ya yakalanırlar. Rıza’nın tepkisi bu sefer çok sert olur. Murat, Sinan’ı da alıp Ankara’ya Ömer’i görmeye gider. Oğlunu çok özlemiştir ve hasret giderirler. Sinan da Ankara’da dolaşıp Murat’ı beklerken Oya arar. Ne tesadüftür ki oda Ankara’dadır.

RSS site : arka sokaklar 179. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: