jump to navigation

küçük kadınlar 104. bölüm নৱেম্বৰ 20, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Yeliz ile aynı yatakta uyanan ozan bunun bir kabus olmadığını anlar… Ancak hiç bir şey hatırlamamaktadır. Feci şekilde sarhoş olan Ozan, sabah yanında Yeliz ile uyanınca şok geçirir. Olanlara bir anlam vermez geceye ait de hiç bir şey hatırlamamaktadır. Yeliz kendine göre hikayeyi Ozan’a anlatır. Ozan duyduklarına inanamaz ve her şeyi Armi’ye itiraf etmek üzere harekete geçer. Armi ise Cansu’nun sokaktan arkadaşı Gizem’in aldığı yüzüklerini arar ve bir türlü bulamaz, küçük kız ise sırra kadem basmıştır. Bu durumu gören Cansu hemen Gizem’in peşine düşer.

Okulda ise Gökhan, Bilge’yi rahat bırakmaz, verdiği sözü tutmasını söyler. Genç kız kabul etmeyince de sınavda kopya vermesi için onu Memed’i dövdürmekle tehdit eder. Asiye ise Eylül ile Ali’yi ayırmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz sürekli ortamı gererek insanları birbirine kışkırtmaya devam eder. Yeni hedefi de Eylül’ün yetimhaneden evlerine sığınan arkadaşıdır.

Bilge’ye yaptıklarından sonra hapishaneyi boylayan Hakan da yattığı yerde boş durmaz.Bilge’den intikam almak için peşine belalı arkadaşlarını takar. Adamlar Bilge’den hesapsormak üzere harekete geçerler.

RSS Site : küçük kadınlar 104. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: