jump to navigation

geniş aile 63. bölüm নৱেম্বৰ 12, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Eczaneyi izin almadan nöbete açan Cevahir yüklü miktarda ceza kesilmesine neden olur. Zeynep, daha cepteki borçları ödeyemezken bir de yüklü bir cezaya çarptırılınca o da faturayı Cevahir’e keser ve onu eczaneden gönderir. Uyanık Cevahir bu işi nasıl temizleyeceğini kara kara düşünürken gribe yakalanan Ulvi sayesinde şeytanın bile aklına gelmeyecek bir fikir gelir

Eczanenin bol bol ilaç satması için iki kafadar vakit kaybetmeden bu planı uygulamaya geçerler. Cevahir bu sinsi plana gün için yemek hazırlıkları yapan ailesini de alet eder. Birden mahallede ardarda grip vakaları baş gösterir fakat iki kafadarın planları maksadını aşar. Virüs bir anda bütün mahalleye yayılır ve kontrolden çıkar.

Minik Somer de bile hastalığın belirtileri görülür.. Ulvi’ye virüsü bulaştıran maymun da satıldığı petshop’ta ölünce ortalık iyice karışır. Panzehir için Ulvi’ye ihtiyaç vardır o da tabana kuvvet kaçmaktadır. Bütün giriş çıkışlar yasaklanır, mahalle artık toptan karantina altındadır. Üstelik yapılan araştırma sonucu bütün işaretler salgının arkasındaki kişinin Cevahir olduğunu işaret etmektedir.

RSS Site : geniş aile 63. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: