jump to navigation

çakıl taşları 15. bölüm নৱেম্বৰ 4, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Zeynep’in ani romantik hamlesiyle serseme dönen Ekrem, Sevil’le buluşmak için dükkana gelir. Sevil ise, Süleyman ve Yusuf’un konuşmalarına istemeden kulak misafiri olmuştur. Bu onu zor durumda bırakır. Birbirlerinden köşe bucak sır gizleyen çiftimiz güneşi batırmak için randevu yerine giderler. Her şeye rağmen bu buluşma, insanlık için küçük ama ilişkileri için büyük bir adım olacaktır. Hafızasına kavuşan ve özüne dönen Naile, Ayçin’in saçını başını yolmak için kolları sıvar. Artık Ayçin ve Cenker için zulüm dolu günler geri dönmüştür.

Annesine celallenemeyen Cenker, korkaklığıyla yüzleşir ve Ayçin’i öpmek için gaza gelir. Fakat Ayçin’in Cenker’le öpüşme fobisi bu tarihi anın önündeki en büyük engeldir. Süleyman Efendi ve Nisanur, Yusuf’un döndüğünü Hüsna’dan gizler, onu bu beladan uzak tutmaya çalışırlar. Ancak Ekrem ve Yusuf’un arkadaşlığı giderek pekişmektedir. Yusuf kaybettikleri zamanın acısını çıkarmak için her fırsatı değerlendirir. Zeynep ve Ekrem’in öpüşmesine şahit olan Cihan, durumu Sevil’e anlatmak ister. Ancak ispiyonculuğu kendine yediremez.

Öfkesini Ekrem ve Zeynep’e uluorta laf çatarak gidermeye çalışır. Ekrem Cihan’daki tuhaflığı sezer ve ona derdinin ne olduğunu sorar. Bunun cevabını acı acı öğrenecektir. Nisanur’a sevgisi her geçen gün çığ gibi büyüyen Doğan ise, sonunda onunla konuşmaya karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

RSS Site : çakıl taşları 15. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: