jump to navigation

yaprak dökümü 167. bölüm নৱেম্বৰ 3, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Ferhunde’ye uzun zaman önce kapatılan kapı, Ali Rıza Bey’in isteğiyle aralanıyor. Mutlu olmak için tutunduğu her dalı kırılan Leyla, kızı Ahu’yu dünyaya getirmiştir. Ancak şimdi kendini her şeye yabancı ve hayallerinden çok uzakta hissetmektedir. Leyla’nın bozulan psikolojisinin farkında olan Fikret ise, şefkatle ona destek olmaya çalışmaktadır.

Tahsin’le birlikte İstanbul’a dönen Hayriye Hanım, doğrudan hastaneye Leyla’nın yanına gider. Yıllar sonra yine baba evinde, babasının yanında kalmaya devam eden Necla ise, hayatının muhasebesini yaptığı anda, Ali’nin dile getireceği gerçeklerle sarsılır. Necla bir kez daha hayatına yön vereceği bir eşiktedir.

Sevinci ve hüznü bir arada yaşayan Tekin Ailesi’nin kapısında hiç beklenmedik biri vardır. Ferhunde’ye uzun zaman önce kapatılan bu kapı, Ali Rıza Bey’in isteğiyle aralanır. Ayrılık kararından sonra, Fikret’in zor döneminde yanında olan Tahsin yeniden umutlanmıştır. Ancak Cevriye Hanım’ın başlattığı rüzgar, Tahsin’le Fikret’in arasındaki mesafeyi büyütüp, umutları söndürecektir.

Kaçış planını bir süreliğine ertelenmek zorunda kalan Oğuz, tüm geçmişine sırtını dönmek üzeredir. Leyla ise yenildiğini düşündüğü hayat mücadelesinde, hayatına girdiği günden beri kendisini oradan oraya savuran Oğuz’la vedalaşacaktır.

RSS Site : yaprak dökümü 167. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: