jump to navigation

unutulmaz 57. bölüm নৱেম্বৰ 3, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Eda, Harun ve Yağmur’un İstanbul’da olduğunu öğrenmenin şokunu atlatmaya çalışırken, onu Aras’la birlikte gören Harun ise aşk ve nefret arasındaki ince çizgidedir. Ece, Eda’yı tekrar karşısında görmenin şaşkınlığını yaşarken, Eda’nın yanında Aras vardır. Ama karşısındaki sadece Ece olmayacaktır.

Eda’nın yaşadığı dram Aras’ı da geçmişe götürmüş ve kalbindeki eski bir yarayı kaşımaya başlamıştır. Harun ise öfkelidir. Ve bu öfke giderek daha da artacaktır.

Cemil, kendi iç hesaplaşmasının ağırlığı altında ezilirken, Türkan ve çocukları Yağmur’a ulaşmak için çabalayan Eda’ya destek olmaktadırlar.

Eda, Harun’a olan büyük aşkı ve kızına olan özlemiyle yanıp kavrulurken, Harun’un da kıskançlığın pençesindeki kalbinde Eda vardır. Ancak Harun’u düşünen bir tek Eda değildir!

Ferda’nın herkesten gizlediği sırrı, aldığı bir haberle daha da içinden çıkılmaz bir hale gelecektir. Ferda’nın içinde fırtınalar koparan gelişme nedir? Aras, Eda’ya yardım etmenin yollarını ararken, Eda’da Harun’a ulaşmaya çalışmaktadır. Harun ise Yağmur’la birlikte kendilerine yeni bir düzen kurmaktadır. Batu, Aras’ın Eda’ya olan ilgisini çözmeye çalışırken, aynı zamanda da Melda’ya duyduğu hisleri giderek ortaya çıkarmaktadır.

Aras’ın vereceği bir haber Eda’yı büyük bir heyecana sürükler. Yıllardır beklediği an gelmiş midir? Yağmur’u annesinden yani Eda’dan uzak tutmaya çalışan Harun, bunda başarılı olacak mıdır? Yoksa kader yine bildiğini mi okuyacaktır?

RSS Site : unutulmaz 57. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: