jump to navigation

unutulmaz 56. bölüm অক্টোবৰ 27, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Verdiği karardan pişman olan Eda’nın, Harun ve Yağmur’a yetişme çabası ummadığı bir şekilde son bulacaktır. Artık herkes kaderin onlara çizdiği yolda yürümeye mahkumdur.

Ve 4 yıl sonra…

Başarılı bir modacı olan Eda, Hayat Hanım’la birlikte ilk mağazasını açmanın hazırlıkları içindedir. Aynı zamanda Harun ve Yağmur’un izini bulması için tuttuğu özel dedektiften de olumlu bir haber almanın umudunu taşımaktadır. Türkan ve Ferda, Uğur’la birlikte ortak bir boncuk işleme atölyesi açmışlardır. Türkan Cemil’in hasretini her gün daha fazla hissederken, Ferda’nın bambaşka sorunları vardır. Beden eğitimi öğretmeni olan Kerem, hem hayatının aşkıyla hem de yeni bir iş teklifiyle karşılaşacağından habersizdir.
Melda, Arslanlı Holding’i satın almış olan Batu ve ortağı Aras’la birlikte çalışmaya devam etmektedir. Eda ile araları düzelmiş, iki kız kardeş her konuda birbirlerine destek olmaktadırlar. Cemil ise kendine ailesinden ayrı bir yol çizmiştir. Yaşananları sineye çekmesi kolay değildir.

Harun ve Yağmur, yanlarında Ece ile birlikte Türkiye’ye dönerler. Harun’un gelişi, hem Alzheimer’in pençesindeki Saadet Hanım’ın yaptıkları hem de yeniden karşısına çıkan geçmişin ürkütücü gölgesi yüzünden zor günler geçiren Feyyaz Arslanlı’yı çok mutlu eder. Yağmur’da ailesiyle ilk kez tanışmanın heyecanı içindedir. Mağazasının açılış defilesiyle uğraşan Eda, dört yıl boyunca izlerini bulamadığı, bir an bile aklından çıkarmadığı Yağmur ve Harun’u düşünmekte, onların hasretiyle yanıp tutuşmaktadır.

Gazetede Eda ile ilgili çıkan haberi gören Harun’un içinde bir fırtına başlamak üzeredir. Bir yanda dört yıl önce ettiği büyük yemin, bir yanda ise bir türlü unutamadığı büyük aşkı Eda.

RSS Site : unutulmaz 56. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: