jump to navigation

arka sıradakiler 130. bölüm অক্টোবৰ 24, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Gamze’nin bayılmasına yol açan gerçeği öğrenen Saffet şoke olur. Bu acı gerçeği henüz Gamze bilmemektedir. Saffet bu sırrı saklamaya çalışırken zor anlar yaşar.

Zehra aradığı mutluluğu Ali’de bulmuştur. Ali, Zehra’nın doğum gününü birlikte kutlamak ister. Zehra son doğum gününde yaşadığı kötü olaylar yüzünden, kutlama yapmak istemez. Ali Zehra’yı ikna etmeye çalışırken, Sedat’ın kötü bir sürpriz yapıp yapmayacağı merak konusudur.

Gamze tarafından terkedilen Oktay, hayata küsmüş şekilde taksicilik yapmaya devam etmektedir. Saffet’in üvey kardeşi Filiz Oktay’a ilgi göstermeye başlar. Ancak Oktay’ın Filiz’in Saffet’in kardeşi olduğundan haberi yoktur. Filiz de Oktay ile Saffet arasında geçenleri bilmemektedir. Oktay’la ilgilenen bir başka kadın daha ortaya çıkar. Bu iki kadının ilgisine, Oktay’ın nasıl karşılık vereceği bilinmemektedir.

İbo, Sibel’e böbrek nakli yaptırmak için, bir takım gizemli adamlarla irtibata geçer. Gerekli parayı bulabilmek için de, annesinden evlerini ipotek ettirmesini ister. Sibel’in kurutulup kurtulmayacağı, esrarını korumaktadır.

Askerdeki Rıza, eski lise arkadaşlarına askerlik fotoğrafı yollamaya karar verir. Güzel birpoz vermek için arayışa giren Rıza, başını belaya sokar. Kantinde bir kız öğrenci Pamuk’a ilgi gösterir. Pamuk hayatında ilk defa Özge’nin kendisini kıskandığını düşünerek sevinir.

RSS Site : arka sıradakiler 130. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: