jump to navigation

kavak yelleri 134. bölüm অক্টোবৰ 22, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Aslı ve Efe birbirlerine doğru yürürler. Büyük buluşma gerçekleşecek mi? Güven aşkına yenik düşer. Güven’in Aslı’ya hayatlarını altüst edecek bir teklifi vardır. Güven’in amacı ne? Bu esnada Güven’in veda mektubu konakta elden ele dolaşır. Mektubu kim açacak? Aslı, Güven’in yaşadığı kafa karışıklığının farkındadır. Ciddi bir konuşma yapmak için romantik bir yemek hazırlar. Bu yemekte Aslı ile Güven arasında kıyamet kopar.

Refik, Bonema’nın fotoğraflarını çekmeyeceğini söyler. Deniz’i zor zamanlar beklemektedir. Bu haberi alan Duygu’nun aklında bir şeytanlık vardır. Mine ile Deniz, bu işin altından nasıl kalkacaklar? Refik ikna olacak mı? Bununla birlikte Mine, Güven’in davranışlarındaki tuhaflığı sezer ve Efe’nin peşine yeniden düşer. Efe’nin evine kadar gelen Mine, zile basar. Mine, sırrı çözmeye çok yakındır. Güven, Efe’yle hesaplaşmaya gider.

Efe, kayıp olduğu zamana dair önemli bir sırrı açıklar. Güven, Efe’nin gizli odasını merak eder. Bu odaya girmenin bir yolunu bulur. Gizemli odada gördükleri Güven’in hayatını değiştirir. Güven, Aslı’yı hiç beklemediği bir yere sürükler.

RSS Site : kavak yelleri 134. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: