jump to navigation

geniş aile 60. bölüm অক্টোবৰ 22, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Kuddusi, Boyacıköy sakinlerinin katıldığı mütevazı bir törenle eczanenin açılışını gerçekleştirir. Zeynep eczanenin sahibi, Cevahir ise kalfasıdır. Ancak Zeynepin patronluğunda çalışmak Cevahirin hiç hoşuna gitmez. Ondan kurtulmanın yollarını ararken aniden Zeynepin bir talibi ortaya çıkar. Fakat bu esrarengiz talibin niyeti hiç de masum değildir. Fakat Cevahir bir an önce eczane ona kalsın diye Zeynepi Toprak ile evlendirmeye çalışır.

Mürsel ile Nazan ise taşınma sırasında kaybolan eşyalarının peşindedir. Kayıp eşyaları bulmak için Sevimde onlara yardım eder ve sonunda bir takım ipuçlarına ulaşırlar. Zekai ve Pırıl da okuldan atılmak üzere olan Şevval için harekete geçerler. Hulkiye tuzak kurup Şevvalin atılmasını önlemeye çalışırlar. Cevahire kızan Zeynep onu kıskandırmak için Toprak ile yalandan sözlenir. Fakat bu oyun genç kızı büyük bir tehlikenin içine sokar.

Zeynepe olan duyguları ile sonunda yüzleşen Cevahir de durumdan kıllanır ve Toprakın peşine düşer. Zeynepte gönlü olduğunu itiraf edemeyen Koyu Bilal de Cevahiri yalnız bırakmaz, yardıma gelir. Ancak Zeynep ortada yoktur.

RSS Site : geniş aile 60. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: