jump to navigation

çakıl taşları 13. bölüm অক্টোবৰ 22, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Semra, kızının odasında, cama yapışmış halde gördüğü Ekrem’i hırsız zanneder. Hüseyin bu “hırsızın” peşine düşer. Ekrem zor kurtulur. Ama yüzü Semra’nın hafızasına kazınmıştır bir kere. Sevil ise Ekrem’in başına bela açtığı için vicdan azabıyla yanıp tutuşmaktadır. Oysaki yaklaşmakta olan belanın yanında bu devede kulaktır. Ayçin ve Naile dostluklarını pekiştirirken, Canan ve Muzaffer yedi kat el durumuna düşmüştür.

Karısının yeni versiyonuna daha fazla dayanamayan Muzaffer, soluğu karakolda alacak ve Melih’i şikayet edecektir. Cenker aşkı uğruna ilk defa babasının karşısına dikilir. Müge’nin dolduruşuna gelen Zeynep, babasıyla Nisanur arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir. Neşet’i tekrar kaybedeceği korkusuna kapılarak ortalığı darmaduman eder. Ekrem’i ablasına sahip çıkması konusunda uyarır. Ekrem şoke olur. Artık Ekrem’i zapt etmek imkansızdır.

Doğan içinde yeşeren yeni sevdasına sahip çıkmak için ter dökerken, Nisanur da kardeşi yüzünden gözyaşı dökmektedir. Sevil ise Zeynep’le Ekrem’in özel konuşmalarını yanlış anlar, kıskançlık krizine girer. Bütün bu yanlış anlaşılmaların sonu kimse için hayırlı olmayacaktır.

RSS Site : çakıl taşları 13. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: