jump to navigation

unutulmaz 55. bölüm অক্টোবৰ 20, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Eda ve Yağmur’dan gelecek iyi haberlerin umuduyla bekleyen Harun, yaşadığı büyük ıstırabın henüz sona ermediğini anlayacaktır. Kader ona ve sevdiklerine yeni ve zorlu bir sınav daha hazırlamaktadır.

Hapishaneden gelen Cemil’in intihar haberi ailenin üzerine bir bomba gibi düşer. Bu haber en çok da Eda’yı etkilemiştir. Türkan artık yaşananlara dayanamaz haldedir.

Feyyaz hayatının en zor iki kararını vermenin eşiğindedir. Bir yanda büyük mücadelelerle bugünlere getirdiği Arslanlı holding, öte yanda da canı gibi sevdiği eşi Saadet. Feyyaz’ın kararları nasıl sonuçlar doğuracaktır?

Her şey Batu’nun ve ona yardım eden Burak’ın istediği gibi gitmektedir. Feyyaz Arslanlı ve holding avuçlarının içindedir artık. Ve Harun olanlarla ilgilenecek durumda değildir. Batu’nun yıllardır beklediği an acaba gelmiş midir?

Başlarına gelen felaketlerle Eda’yı ne kadar çok sevdiğini ve bir kız kardeşe sahip olmanın ne demek olduğunu bir kere daha anlayan Melda, Eda’nın ondan istedikleri karşısında ne diyeceğini bilemez. Eda, ablası Melda’dan ne isteyecektir?

Eda ve Yağmur’a yeniden kavuşan Harun, hiç beklemediği bir noktaya doğru gittiklerinin farkında değildir. Yaşananların gölgesi onları adım adım izlemektedir. Onu derinden sarsacak şok nedir? Ve bu acıyı ona kim yaşatacaktır?

RSS Site : unutulmaz 55. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: