jump to navigation

önce vatan 1. bölüm অক্টোবৰ 20, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

“FİDA FİLM yapımcılığında, Hakan Evrensel’in GÜNEYDOĞUDAN ÖYKÜLER isimli çok satan kitabından uyarlanan ve Nefes: Vatan Sağolsun filminin senaristlerinin kaleme aldığı “yaşanmış hayat hikayelerini” anlatan GÜNEYDOĞUDAN ÖYKÜLER ÖNCE VATAN isimli dizide Melisa Sözen, Serhat Tutumluer ve Umut Kurt başrolde.

Oyuncu kadrosunda Arsen Gürzap, Sezai Aydın, İlker Kızmaz, İnci Şen, Nihan Okutucu ve Yeliz Akkaya isimlerinin de yeraldığı dizinin yonetmeni ise ONUR TAN.”

İlk Bölümün konuk oyuncusu: Ozan Güven Melisa Sözen, Serhat Tutumluer, Umut Kurt’un başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında Arsen Gürzap, Sezai Aydın, Ahmet Mümtaz Taylan, İlker Kızmaz, Nihan Okutucu, İnci Şen, Ümit Çırak, Yeliz Akkaya, Ushan Çakır, Kazım Sinan Demirer, Aysan Sümercan yer alıyor. Sürpriz isimlerin de konuk oyuncu olarak izleyici ile buluşacağı dizide, ilk bölümün konuk oyuncusu Ozan Güven olacak.

Dizide yeni mezun askeri hemşire Aylin (Melisa Sözen), ailesinin tüm itirazlarına rağmen ilk görev yeri olarak ağabeyi Erol’un şehit olduğu Şırnak’a gider. Aylin yıllar önce ağabeyinin ölümünün ardından izini kaybettiği sevgilisi ve Erol’un en yakın arkadaşı Metin’le (Serhat Tutumluer) de karşılama umudu taşımaktadır. Aylin’in yolu bu bilmediği coğrafyada Tabip Asteğmen rütbesiyle askerlik hizmetini yapmak üzere Şırnak’a gelen Genel Cerrah Oğuz (Umut Kurt) ile kesişir.

RSS Site : önce vatan 1. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: