jump to navigation

çok güzel hareketler bunlar 17 ekim 2010 অক্টোবৰ 17, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, yaz tatilinin ardından bu akşam yepyeni bölümü ile ekrana geri dönüyor. Yeni dekoru ve yepyeni skeçleri ile BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine her Pazar, Kanal D ekranında olacak! BKM’nin kendine özgü mizah anlayışını sahneye ve ekrana taşıyan BKM Mutfak Oyuncuları yaz boyunca yine çok komik skeçler hazırladılar.

BKM’nin gençleri, sezonun yeni bölümünde ekrana, 6 skeç ile gelecekler. The Playboy skeci, Provakatör, ÇGHB Anneleri, Boğaç, Kimler Oturuyor Bu Evlerde ve Laf Atma skeçleri izleyicileri kahkahaya boğacak.

The Playboy skecinde izleyiciler, bir eğitim programına tanıklık edecekler. Playboy olma eğitimi! Gece kulüplerinde kadınlarla tanışma konusunda başarı kazanmak isteyen genç adam, playboy simulasyonu ile bambaşka birine dönüşecek. Ya da dönüşebilecek mi? Bir de prova var sahnede.

Şahin’in Provakatör skeci henüz hazırlık aşamasındayken izlenecek. Ancak “Kanal İçi Denetleme Kurulu” üyeleri de gelip, skecin aile yapısı üzerindeki etkilerini test etmek isteyecekler.

Ve ÇGHB Anneleri! Hep birlikte yaz tatiline çıkan, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin annelerin ağzından her birinin ayrı hikayesi gelecek ekrana!

Elbette anne yorumları ile! Geçen sezonun en sevilen kahramanı Boğaç da, bu akşam izleyicilerle hasret giderecek. Yaz kampına giden Boğaç ve arkadaşları, öğretmenleri tarafından belirlenen yarışmalara katılır. Bu yarışmalar Boğaç ve arkadaşları için yepyeni maceraların başlangıcı olacaktır. İşten kovulduğu için bunalımda olan adam arkadaşıyla içmeye başlar.

Ama alkol şişede durduğu gibi durmaz, hele bir de şişe sokaktaysa, bakış açısı biraz tuhaflaşabilir! Ve tersine dünya! İki kadın, bir adam laf atarsa, başlarına ne gelir? Yeni sezona kahkaha dolu şahane bir bölümle başlangıç yapan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı sakın kaçırmayın!

RSS Site : çok güzel hareketler bunlar 17 ekim 2010

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: