jump to navigation

umut yolcuları 9. bölüm অক্টোবৰ 16, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Vural, Ünal ve Nasuh ile bir toplantı yapar. Leyla’nın masumiyetini kanıtlamak ve Zahide’yi düştüğü bu zor durumdan kurtarmak için acilen bir plana ihtiyaçları vardır.

Bahar’ın son müşterisini takibe alırlar ve konuşturmaya çalışırlar. Leyla ise suçsuz olduğu halde hala nezarette olmasına anlam verememekte ve bir an önce özgürlüğüne kavuşmak istemektedir.Zahide ve ekibi, gerçek suçluları yakalayabilmek için, Rıza baba ve ekibinden tam destek alırlar.

Annesi ve babasını, yasadışı örgüt üyelerinin, arabalarına yerleştirdiği bombanın patlamasıyla kaybeden Yaman, yeni yuvası olan çocuk yurduna alışmaya çalışmaktadır. Ali, Yaman’ı diğer çocuklarla tanıştırır, ancak Yaman, Bekir ile tanışmış olmaktan hoşnut olmayacaktır. Bekir ise tüm iyi niyeti ile Yaman’la arkadaş olma çabasındadır.

Demir, babası hapiste annesi ise hayat kadınlığı yapan bir çocuktur. Mahalledeki çocuklar,Demir ile acımasızca dalga geçmektedir. Cavidan, Demir’e aldırış etmeden eve müşterilerini getirmeye devam eder. Demir, bu duruma dayanamamaktadır. Annesinden ve mahalledeki çocuklardan duyduğu rahatsızlığı, cezaevindeki babası ile paylaşır.

RSS Site : umut yolcuları 9. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: