jump to navigation

türk malı 22. bölüm অক্টোবৰ 11, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Abiye, annesi ve çocuklarına Erman ile yaşadığı birbirinden komik ilkokul anılarını anlatarak sabaha neşe katmaktadır. Erman eğlenceyi görünce anlamaz konunun kendisi olduğunu anlayınca çok sinirlenir. Hırsını alamayan Erman bu sefer Abiye’nin ilkokul anılarını anlatmaya başlar. Geçmiş ilkokul anıları ev halkına gülme krizleri geçirtir.

Yarcan ve Süpho Apaçhi Cafe’de dekorasyonla uğraşırken gelen Özcan’dan aldıkları haberle çalışma hayalleri suya düşer. Özcan’ın sevgilisi Yersen İstanbul’da yapamayıp Danimarka’ya dönmüştür ve Özcan’ı da kendisini seviyorsa gelmesini söylemiştir. Özcan gitse de, dükkanı açıp, işletmesini de Yarcan’a vereceğini söylemesiyle keyifleri yerine gelir.

Seval ve Gökhan Kuzu’ların evi satacakları ve kendilerine kalan payla ev alabilmeleri için ek kredi çıkartma müjdesi vermek üzere bir neşeyle Kuzu’lara gelirler. Ama Erman Kuzu haricinde kimsenin satmaya yanaşmadığını öğrenince yıkılırlar. Her ikisi evin diğer fertlerini ikna etme planlarını uygulamaya başlar. Ama sonuç yine onları zararlı çıkarmaktadır.

Dükkanda gelip geçen kızlara patron edasıyla yazan Yarcan ve Süpo’ya, gelen takım elbiseli adamlar bir tavuk fast food zincirinin franchising şubesi olmayı teklif ederler, restoranda merkez adına çalışacak güzel kızı gören ikili teklifi hemen kabul eder.

RSS Site : türk malı 22. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: