jump to navigation

küçük kadınlar 98. bölüm অক্টোবৰ 9, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Ceyhun hastanede ölüm ile pençeleşmektedir. Ablası ise sinirlerine hakim olmaz ve Yeliz ile Armi’nin hastane koridorlarında birbirlerine girmelerine neden olur. Sinirlerine hakim olmayan Yeliz, Armi ile hesaplaşmak üzere onu arabaya bindirir tıpkı Ceyhun ile olduğu gibi son sürat sokaklarda gitmeye başlar. Armi çok korkmuştur söylediği hiç bir şey Yeliz’i sakinleştirmeyi başaramaz.

Gözde’lerde kalan Bilge ise ona uyarak gece gizlice bara gitmek için dışarı çıkar. Gözde’nin arkadaşlarından hoşlanmayan Bilge, tam gitmek için davranırken polis baskını ile neye uğradıklarına şaşırır.

Ali ve Eylül ise her şeye rağmen evlilik hazırlıklarına başlarlar. Ali nikah tarihi için başvurur, Eylül ise gelinlik bakar.

Okuldaki hırsızlık olayı ortaya çıkar, müdürün kasasındaki para, tekerlekli sandalye almak için toplanan yardım paralarıdır. Bunu öğrenen Cansu daha da üzülür ve içine kapanır. Bir derdi olduğunu anlayan Bade onu konuşmaya ikna etmeye çalışır.

Ozan’dan aldığı paraları kumarda yiyen Baran tekrar ortaya çıkar ve para ister. Aralarında bir boğuşma olur ve Baran’nın yerde hareketsiz yattığını gören Ozan oradan hemen uzaklaşır. Armi’ye ise esrarengiz bir mektup gelir.

RSS Site : küçük kadınlar 98. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: