jump to navigation

umut yolcuları 8. bölüm অক্টোবৰ 8, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Civan ve yandaşları çocukları toplayıp izinsiz gösteri ve yürüyüş yapmaya başlamışlardır. Çevik kuvvet gösteriye müdahale etmeye hazırlanırken, Zahide ve ekibi çocuklara bir zarar gelmemesi için onları korumaya çalışmaktadır. Fahriye artık usanmıştır ve oğlu Maho’yu bu anlamsız kavgadan çekip çıkarmak için kendi hayatını dahi önemsemez.

Ali, 14 yaşına geldiğinde yurttan ayrılacağı gerçeğiyle baş başadır. Kardeşinden bir kez daha ayrılacağı düşüncesi onu rahatsız etmektedir. Mehmet ile bu durumu konuşur ancak kafasındaki soru işaretleri giderek artmaktadır. Kardeşini de yanına alıp, Ayvalık’taki teyzesinin yanına gitmeye karar verir. Mehmet, iki kardeşin yurttan kaçtığını öğrenir ve hemen Zahide’ ye haber verir. Ali ve Gülşah kendilerini bekleyen tehlikelerden habersiz yollardadır.

Zahide, Selvi’yi evinde ziyaret eder. Selvi her ne kadar gerçekleri saklamak istese de Zahide durumun farkındadır ve Selvi’ye destek çıkar, moral verir. Necmi şiddet içeren davranışlarına devam eder ancak bu defa durum farklıdır; Selvi Necmi’ye karşı sessiz kalmaz.

Bahar uyuşturucu kuryeliğini giderek benimsemiş, yeni hayatına kolay adapte olmuştur. Ancak bilmediği bir şey var o da narkotik tarafından takibe alınmıştır. Leyla, Bahar ile buluşur ve arkadaşının aniden değişen yaşamını sorgulamaya başlar. Bahar bu sorulardan rahatsız olmuştur, aynı anda narkotik aldığı ihbarı değerlendirip bulundukları cafeye baskın düzenler. Leyla duruma anlam veremez ancak Bahar hain bir plan hazırlığındadır.

RSS Site : umut yolcuları 8. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: