jump to navigation

aşk bir hayal 42. bölüm অক্টোবৰ 3, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Miran çaresiz kalır ve sonunda Asmin’i arar. Asmin yıllar sonra küçük oğlunun hayatta olduğunu öğrenmiştir. Üstelik de çok hasta ve ona ihtiyacı vardır. Genç kadın bir an bile düşünmeden Miran’ın tüm buyruklarını dinler ve Atina’ya doğru yola çıkar. Nereye gideceğini orada ne yapacağını hiçbir şeyi bilmemektedir. Bildiği tek şey vardır. O da bu yolun sonunda öldü bildiği oğlu Altay’a kavuşacaktır.

Altay, İstanbul’da tüm bu gelişmelerden habersiz için içini yemektedir. Asmin’in Miran’ın yanına gittiğinden haberi yoktur. Asmin bundan kimsenin haberi olmamasını sağlar ama hem Mardin’de ki ev halkı hem de Altay durumdan oldukça gergindir. Asmin yıllar sonra oğlunun yanındadır. Ama oğlu çok hastadır. Üstelik öz anasınında fersah fersah uzakta Miran’a baba demekte Fatma’yı ana bilmektedir. Asmin kendini tutamaz ve bir anda oğluna gerçekleri anlatır. Çocuk Asmin’i istemez. Asmin büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Miran, Asmin’i Mardin’e geri gönderir. Genç kadın çaresiz Miran’ın tüm dediklerine boyun eğmektedir.

Üstelik Atina’da turistik gezi yapan bir ailenin Asmin’i tanıyıp çektiği fotoğraflar yayınlanınca, hem Mardin de hem de İstanbul’da fırtınalar kopar.

RSS Site : aşk bir hayal 42. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: