jump to navigation

küçük kadınlar 96. bölüm চেপ্তেম্বৰ 24, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Baran’ın gelişi kızların merakını çeker. Babalarının yakın arkadaşı olarak kendini tanıtan Baran Ozan’ı fena sıkıştırır ve istediğini alır. Ancak Yeliz, ikisinin dışarıda gizli konuşmalarına şahit olur ve peşlerini bırakmaz. Ceyhun ile birlikte babasının şirketine araştırmaya gider.

Orada başka gerçeklerle karşılaşır. Ozan da Baran’dan kolay kurtulamayacağını anlar, kurnaz adam kızları kullanarak şirkette şoför olarak işe girer. Bilge’nin ise başı Şeyma ve Gözde ile derttedir. İkilinin hap kullandıklarını müdüre ispiyonlayanın Bilge olduğunu düşündükleri için ona bir ders verirler. Cansu ise okulda kabul görmek ve sevilmek için yine yasa dışı ve tehlikeli bir işe kalkışır. Ali, Eylül ile annesini yakınlaştırmak için yeni bir plan yapar.

Ancak bu girişim felaket ile sonuçlanır. Armi’nin Ozan ile birlikte olduğunu öğrenen Ceyhun daha fazla kendini tutamaz ve her şeyi itiraf eder. Armi, Ceyhun’a Yeliz’den hemen ayrılmasını ve bir daha yanlarına bile yaklaşmamasını söyler. Ancak Ceyhun bunu kabullenmek istemez ve Armi’yi zorla öper. Ve iki sevgili öpüşüyorlarmış gibi görünen bu an tesadüfen fotoğraflanır…

RSS Site : küçük kadınlar 96. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: