jump to navigation

umut yolcuları 6. bölüm চেপ্তেম্বৰ 23, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Leyla barda polis taramasına yakalanır, Hamdi durumu fark eder. Leyla annesinden yardım ister. Hamdi Leyla’yı evine getirip Zahide’ye teslime der, ancak gittiği kulüp ile ilgili uyarıda bulunur.

Kapkaç ve uyuşturucu çetesi lideri Seyfi çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Ancak ekibinin içindeki ihanetleri fark edemez. Bir numaralı adamı Kadir ona ihanet etmektedir. Çetenin büyüklerinden Çeto, yeni gelen Abbas’a karşı kendini sorumlu hisseder. Abbas saf ve temiz kalplidir. Kendisinden kapkaç yapması istenince olaylar sarpa sarmaya başlar. Abbas bu pislikten kurtulması gerektiğinden artık emindir. Ailesinden yardım istemeye karar verir.

Zahide ve ekibi Seyfi’nin çiftliğini gözlem altına almışlar ve operasyon için delil arayışına girmişlerdir. Yapacakları en ufak bir yanlış, kendilerini ele verecektir. Bu nedenle çok özenle ve dikkatle hareket etmek zorundadırlar. Sonunda bekledikleri delil gelir ve ekip harekete geçer.

Esra ve ailesi için beyaz ve temiz bir sayfa açmanın zamanıdır. Esra’nın babası başka bir şehre taşınmak için gerekli hazırlıkları tamamlamak ile meşguldür. Esra ise yaşadığı travmanın etkisinden az da olsa kurtulmuş gözükmektedir. Ancak kötü bir sürpriz onları beklemektedir. Küçük kızları kaçıran ve pazarlayan şebekenin lideri mahkeme kararı ile delil yetersizliğinden serbest bırakılır. Esra ve ailesi ikinci şoku yaşamaktadır. Esra’nın babası için bu bir dönüm noktasıdır.

Leyla kaydını yaptırmak için işlemlere başlamıştır. Eve gitmek için yola koyulduğu sırada, bayılan bir genç kıza yardım eder. Bahar isimli bu genç kızın maddi durumu iyi değildir ve Leyla bunu fark eder. Bu tanışıklık kısa sürede arkadaşlığa dönüşür. Ancak Leyla bu arkadaşlık yüzünden başına geleceklerden habersizdir.

Kaynak Site : umut yolcuları 6. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: