jump to navigation

umut yolcuları 4. bölüm চেপ্তেম্বৰ 10, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Ali İstanbul’un karanlık sokaklarında çaresiz kalmıştır. Kardeşi Gülşah’ a kavuşmanın hayali onu ayakta tutarken, Ece ve Acar ın yolda tutuştukları kavga ona annesi ve üvey babasını hatırlatır. Ece, hayat kadınlığı yaparak hayatını kazanan, genç ve güzel bir kadındır. Acar ise onu müşterilerini ayarlayan adamdır. Ali, daha fazla dayanamaz ve Ece’yi korumak için kendini kavganın ortasına atar. Ece, neredeyse hayatını kurtaran bu çocuğu kaybettiği çocuğu yerine koyar. Ancak Acar peşlerine düşmüştür ve izlerini bulmak üzeredir. Ali hem polisten hem Acar’dan saklanmak zorundadır. Ali’ yi zorlu bir süreç daha beklemektedir.

Leyla ve Zahide, İlknur’un evlenme kararına bir anlam veremez. Onu bu kararından vazgeçirmeye çalışan Leyla, anlamsız bir direnişle karşılaşır, ancak bilmediği şey İlknur’un bu evliliği isteyerek yapmadığıdır. Leyla bunu son anda İlknur’dan gelen telefonla öğrenir ve hemen Zahideye durumu bildirir. Zahide, İlknur’a ulaşmak için saniyelerin bile önemi olduğunun farkındadır.

Esra, sayısı giderek artan kayıp kız çocuklarından biridir. Ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerken, bir anda ortadan kaybolmuş ve aylardır izine rastlanmamıştır. Çocuk şubeye Esra’nın birilerinden kaçarken trafik kazası geçirdiği haberi gelir. Ailesi, Esra’yı sonunda bulmuş olmanın sevincini yaşarken, yapılan muayeneler ve incelemelerden çıkan sonuç herkesin kanını dondurur. Zahide ve ekibi bu işin arkasındakileri bulmaya kararlıdır.

kaynak site : umut yolcuları 4. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: