jump to navigation

geniş aile 54. bölüm চেপ্তেম্বৰ 7, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Kirişçioğulları’nın mahalleden komşularının bir düğünü vardır. Ne Muazzez, ne de Kuddusi’nin gitmeye gönlü yoktur. Aileyi temsilen düğüne Cevahir’in gitmesine karar verirler. Fakat yanında Zeynep de olacaktır. Cevahir bu duruma çok bozulur ve Zeynep’i atlatmanın yollarını arar. Okulda da Mürsel ile yeni gelen Hulki Hoca arasında rekabet kızışır. Hulki sinsice bütün angarya işleri Mürsel’in üstüne yıkmaktadır.

Ancak Mürsel’in arkasından iş çeviren Hulki, sonunda ona fena yakalanır. Zekai ise tam Pırıl’a yakınlaşacakken yine bir yanlış anlaşılma yüzünden barışma planları suya düşer. Cevahir ise oyuna getirip mola yerinde bıraktığı Zeynep’ten kurtulamaz, çaresiz onunla katılır düğüne… Ancak şok bir gelişme yaşanır. Gelin 18 yaşından küçüktür ve istemediği biri ile zorla evlendirilmektedir. Gelin, Cevahir’den yardım ister.

Kendisini düğünden kaçırması için adeta yalvarır. Kızın durumuna üzülen Cevahir gelini kaçırır, üstelik Zeynep de yardım eder. Ancak damat ve Koyu Bilal peşlerine düşer. Gelin’i 24 saat saklamak zorundadırlar. Cevahir, gelin ve Zeynep ile Koyu Bilal’in gaza getirdiği düğün sahipleri arasında amansız bir kovalamaca başlar.

kaynak site : geniş aile 54. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: