jump to navigation

arka sokaklar 169. bölüm চেপ্তেম্বৰ 5, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Para babası Macit, İlayda isimli tele kıza aşıktır ve tüm masraflarını karşılamaktadır. Ancak Leyla bu duruma fazlasıyla bozulur ve şiddetli bir şekilde kavga ederler. Macit ikisini de evinden kovar. Ve sonrasında da İlayda’nın cesedi ve üzerinden çıkan uyuşturucu haplar bulunur. Ekip, İlayda’nın katilinin ve hapların sahibinin peşine düşer.

Elif’in yürüyebilmesi için ciddi bir ameliyat geçirmesi gerekmektedir. Bu ameliyat tahmin edildiğinden daha zordur ve sonrasında da yürümesinin garantisi yoktur. Elif’in sinir sistemi iyice bozulur ve herkese acı çektirmeye başlar. Melek Komiser ile tanışmaları da pek sıcak olmayacaktır. Tunç, babasının sürekli aldığı ilaçlardan şüphelenir ve soluğu Yavuz’un yanında alır. Nazike bir çekilişe katılır. Araba çıkacak diye beklerken 2 kişilik solaryum hediyesi kazanır. Suatla beraber solaryumun yolunu tutarlar. Sonrasında da yer yerinden oynar.

Hüseyin ve Yakup eylem hazırlığındadırlar. Galip’in gıda deposunda çalışan Servet’in de aklını çelip Galip’i öldürürler. Bundan sonraki adımlarına Galip’in aracıyla devam ederler. Polis memuru Adil ve İrfan aracı bulur, çatışmaya girerler. Galip’in oğlu Mithat, babasına bunu yapan teroristlerin peşine düşüp intikam almak ister. Melek Komiser buradaki işlerin de narkotikteki gibi daha uzun vadede yürüdüğünü zanneder. Mesut’un da bu olaya tepkisi çok sert olur.

kaynak : arka sokaklar 169. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: