jump to navigation

kavak yelleri 128. bölüm চেপ্তেম্বৰ 2, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Fikret’in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkıyor. Güven, Aslı’ya tehlikeli bir itirafta bulunmak üzeredir. Bu itiraf her şeyi bitirebilir. Diğer yandan Aslı’nın mecburi hizmet yeri belli olur. Güven ile Aslı’nın yollarını ayrılıyor mu? Deniz ile Hayal’in yakınlaşması tehlikeli bir noktaya gelir. Deniz, Mine’den sonra yeni bir aşka mı yelken açıyor? Deniz, Atakan ile Su’nun boşanmaması için elinden geleni yapar. Ama bu konuda Deniz’in, Mine’nin de desteğine ihtiyacı vardır.

Güven’i gelecek korkusu sarar. Aslı’nın kendisinden gurur duymasını istemektedir. Güven, Aslı’ya kendi evlerinin ilk demirbaşını alır. Öte yandan Güven, Fikret’i yanına alarak bir iş kurmaya çalışır. Güven’in bu konuda yeni dostunu ikna etmesi o kadar kolay değildir. Ancak sonunda ikiliyi deli dolu bir macera bekler.

Fikret’in radyodaki gizemli kişiyle konuşması devam eder. Fikret’in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkar. Güven, Fikret’in evinde bugüne kadar görmediği bir odayı keşfeder. Güven, Fikret’in sırlarını öğrenecek mi? Mine’nin evine bir zarf gelir. Deniz’i ilgilendiren bu sır dolu zarf acaba nereden gelmektedir? Diğer tarafta Aslı, kendisini hiç beklenmeyen biriyle bilgisayarda yazışırken bulur.
kaynak site : kavak yelleri 128. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: