jump to navigation

küçük sırlar 8. bölüm চেপ্তেম্বৰ 1, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Su,Arzu ve Ali ilişkisini öğrendi.Ali’nin Arzu’yu kendisinden intikam almak için kullandığını düşünüyor.Bunu Arzu’ya söylediğinde ise hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacak.Su’yun üzüntüsünü Demir tam zamanında hayatına girerek hafifletecek.Ama eski bir aşkın hayaleti peşlerinde.Ya flörtleri aşka dönüşecek ya da sonsuza kadar kopup gidecekler.Aşk başlamadan zorlu sınavları başlıyor. Aslan Cem eve dönmeye çalışıyor.

Fikriye her zamanki gibi hem cezalandırıcı hem de kurtarıcı.Her şeyi hallettiğini sanıyor.Ama Aslan Cem sandığından çok daha derinlere batmış durumda.Ve tehlikeyi peşinden eve sürüklüyor. Ömer,Neslişah,Ayşegül ve Çetin yeniden aynı çatı altında.Ömer sadece huzur istiyor ama diğerleri kendi kuyruklarını kurtarma derdinde.Ayşegül kapana kısıldı. Neslişah cd yi Çetinden geri almasını istiyor,yoksa başına büyük işler açacak.

Ayşegül tatlı dille ya da zorla,o cd yi Çetin’den almalı. Arzu seçimini yaptı;bütün dünyaya karşı Ali.Onun için annesi,Su ve dedikodularla savaşırken kıskançlığı yüzünden yeniliyor.Ali onu bırakıyor.Ama tabi ki Arzu pes etmeyecek.Asıl şimdi başlıyor. Çetin,Su ve Demir’in buluştuklarını öğrenince sinirden delirdi.Neden bu kadar delirdiğine kendisi de bir anlam veremiyor,ona yakın olmak istiyor.Ve bunun yolunu da buluyor.Su’ya öyle bir teklifle gidecek ki,Su’yun reddetmesi söz konusu bile olmayacak.

kaynak site : küçük sırlar 8. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: