jump to navigation

geniş aile 53. bölüm আগষ্ট 31, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Geniş Aile’de bayram telaşı vardır. Nazan ile Mürsel alış verişe giderken Somer Tuna’yı Cevahir’e değil de Zeynep’e emanet ederler. Bu durum Cevahir’i deli eder. Zeynep’ten çocuğu almak için Ulvi ile bir plan yaparlar ve Somer Tuna’yı evden kaçırırlar.

Eli ayağı birbirine dolanan Zeynep, her yerde emanet çocuğu ararken suçlu çabuk ortaya çıkar. Cevahir çocuğu vermeden önce Zeynep’e bir şart koşar. Ancak Ulvi’den Somer’i almaya geldiklerinde ise büyük bir şok yaşarlar. Çünkü çocuk gerçekten koybolmuştur. Üstelik tek koybolan Somer Tuna değildir. Muazzez ve Kuddusi de Hafize’ye bir sürpriz hazırlamışlardır.

Onu bir huzur evine getirirler. Sürprizi yanlış anlayan Hafize de tıpkı torun Somer Tuna gibi sırra kadem basar. Alış verişten dönen Nazan ve Mürsel de aldıkları her şeyi bir kadına kaptırırlar. İpuçlarını takip eden Cevahir ve Zeynep çocuğun Koyu Bilal’de olduğunu anlar. Ancak bu kez de Koyu Bilal’in şartları vardır. Anlaşma sağlanır ancak, Somer Tuna yine kaybolmuştur. Bu kez gerçekten de hiç iz bırakmadan adeta yok olmuştur.

Geniş Aile evde toplanır.Bir tek Somer Tuna yoktur. Bütün gözler Cevahir ve Zeynep’in üzerindedir ve herkes bir açıklama beklemektedir.

kaynak : geniş aile 53. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: