jump to navigation

aşk ve ceza 24. bölüm আগষ্ট 31, 2010

Posted by şarkı sözleri in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

Yeni sezonda Yasemin ve Savaş’ın birbirlerinden gizledikleri sırlarının açığa çıkıp çıkmayacağı en büyük merak konusu. Yeni sezonun ilk bölümünde Savaş, Yasemin’den aldığı cevap üzerine ona hiçbir şey söylemeden yola çıkacak. Savaş’ın bu cevap karşısında tepkisi ne olacak? Kendini ve oğlunu korumak için Bodrum’a giden Yasemin, Leyla’nın evinde nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Tüm bu sorular ilk bölümde oldukça uzun bir gecede yaşanan olaylarla aydınlanacak.

Baldarlar’ın sorunları da aynı gecede ardı ardına ortaya çıkacak. Şahnur’un emriyle herkesten gizli yola çıkan Baldarlar’ın kamyonu beklenmedik bir kaza geçirecek. Şahnur, kalp ameliyatı geçiren Pala’nın endişesi ve Ahmet Moran’ın teslimat tehditleri arasında ne gibi kararlar almak zorunda kalacak? Çiçek, uzun zamandır görmediği bir erkekten sürpriz bir mektup alacak.

Yasemin, Savaş’la olan problemleri çözmeye çalışırken işini tamamen aksatacak. Yeni ajansları kurulurken Yasemin’in ortadan kaybolması Sevgi’yi öfkelendirecek. Bora bir tarafatan Sevgi, diğer taraftan Nazan’ın hayatında kalıcı olmak için elinden geleni yapacak. Sevgi, Yasemin’in çocuğu için kavgasında kimin yanında yer alacak? Moranlar ve Baldarlar’ın hayatına bir mektupla dönen kim?

kaynak : aşk ve ceza 24. bölüm

Advertisements

মন্তব্যসমূহ»

No comments yet — be the first.

মন্তব্য প্ৰদান কৰক

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: